Pod kočičími hlavami Antonín K.K. Kudláč

ISBN:

Published:

Hardcover

460 pages


Description

Pod kočičími hlavami  by  Antonín K.K. Kudláč

Pod kočičími hlavami by Antonín K.K. Kudláč
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 460 pages | ISBN: | 6.30 Mb

Město je prostředím pro specifický způsob života. Řídi se vlastními zákonitostmi, ovlivňuje své obyvatele a je živnou půdou příběhů, s nimiž se jinde setkat nemůžete. A stejně jako bují města, rozvíjejí se i jejich příběhy, legendy a mýty.AntologieMoreMěsto je prostředím pro specifický způsob života. Řídi se vlastními zákonitostmi, ovlivňuje své obyvatele a je živnou půdou příběhů, s nimiž se jinde setkat nemůžete. A stejně jako bují města, rozvíjejí se i jejich příběhy, legendy a mýty.Antologie Pod kočičími hlavami takové příběhy přináší.

Za zdmi, přes které jste nikdy nepřelezli, za vraty, kterými se bojíte projít, za nárožími utopenými v nekonečných stínech, pod víky kanálů… tam všude můžete zažít, co zůstává skrytě před zraky ostatních. Město vám může být pomocníkem i překážkou. Je páteří kouzelných osudů, dýchá plícemi vlastních obyvatel a v jeho srdci vzniká cosi nové, nám tak blízké i odpudivé.Třináct povídek českých autorů, třináct rozličných městských příběhů. Celek je tak pestrý, jak jen může být pestré samo město.

Každý autor uchopil urbánní archetyp po svém a vytvořil dobrodružnou, hororovou, humornou, akční, detektivní či surreálnou povídku. Všechny ale mají něco společného. Chytnou vás.Nechte na sebe dýchnout jedinečnou atmosféru městské fantasy!Zaujala vás Lukjaněnkova Noční hlídka, Gaimanovo Nikdykde, Powersovy Brány Anubisovy nebo Miévillovo Nádraží Perdido? Přesvědčte se na vlastní kůži, jak skvěle se s městským prostředím ve fantasy vypořádali čeští spisovatelé! Najdete mezi nimi oblíbené mistry pera, ale také autory méně známé, kteří přicházejí s vlastními originálními vizemi.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Pod kočičími hlavami":


nephrohelp.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us